See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et saaksime parandada oma kogemusi meie saitidel. close

Tagastamine ja garantii


Tellitud kauba vahetamine ja tagastamine.
Juhul, kui toode teile ei sobi, võite selle 14 päeva jooksul ümber vahetetada või tagastada. Tagastatav või vahetatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis, esitada peab olema ostu kinnitav dokument. Tagastatud kauba eest kanname raha üle Teie pangaarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.

Kauba saatmiskulud ei kuulu tagastamisele. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud ja tellitud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.


Toote garantii
Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale. Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega. (VÕS § 218)

Esimesel kuuel kuul peab müüja tõestama, et tegemist ei ole tootmispraagiga. Järgmised 1,5 aastat peab tõestama klient, et tegemist on tootmispraagiga. Toote garantiitunnistuseks on Teile e-postiga saadetud arve.


Copyright © 2015 www.tdbeer.ee. All rights reserved. Beehosting veebimajutus