See pood kasutab küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, et saaksime parandada oma kogemusi meie saitidel. close

Turvapoliitika

Vastavalt Euroopa andmekaitseseaduses kehtestatule, järgime rangeid turvaprotseduure, et vältida isikuandmete väärkasutamist ja nendele valede inimeste poolt ligipääsemist.

Selleks, et kaitsta teie poolt meile usaldatud isikuandmeid, oleme paika pannud vastavad ärisüsteemid ja protseduurid. Lisaks rakendatakse ja kasutatakse turvaprotseduure ning tehnilisi ja füüsilisi piiranguid isikuandmete kasutamisel ja ligi pääsemisel. Teie isikuandmetele on ligipääs vaid volitatud töötajatel, juhul kui need on vajalikud tööülesannete täitmiseks seoses meie pakutavate teenustega.

Teie krediitkaardi andmed – kui neid on vaja ostmise sooritamiseks – siis hoiame neid maksimaalselt kuni 10 päeva peale ostu sooritamist. Selle perioodi lõppedes kustutatakse teie krediitkaardi andmed meie süsteemidest jäädavalt või jäetakse pettuste avastamiseks ja vältimiseks hakituna meie süsteemi. Seda juhul, kui te ei ole salvestanud oma krediitkaardi andmeid oma isiklikule kontole; kui olete seda teinud, siis hoitakse teie krediitkaardiandmeid alles hakituna, aga ilma viimase nelja numbrita.


Copyright © 2015 www.tdbeer.ee. All rights reserved. Beehosting veebimajutus